Волошки- блакитні корони квітів. Небесно-синій медонос вважається бур’яном. Але ж який гарний та цілющий цей бур’ян! Разом з Наталею Петрівною збираємо  ці квіти для вас!..

Оспівана у піснях, мальована у картинах, синьоцвітка надихнула багатьох митців. Натураліст Карл Лінней класифікував волошку, як  «centauri», тобто «кентаврове».  Згідно з однією давньогрецькою легендою, міфологічний Кентавр після битви лікував свої рани саме волошковим соком. Якщо вже  міфічні герої лікуються волошками, то що нам, людям, заважає?... Волошка лікує! Для виготовлені ліків у нашій "Зеленій планеті" використовуються тільки крайові пелюсточки. Зібрані квіти швидко перероблюють, щоб пелюстки не втратили свій колір, бо в іншому випадку сировина втрачає цілющі властивості і стає непридатною для приготування ліків. У квітах міститься глікозид ціанарин, аскорбінова кислота, каротин, антоціани пеларгонін, ціанідин, цикорин, центаурин, кверцетин, рутин, космозіїн, лютеолін, кемпферол, апіїн, астрагалін, сапоніни, алкалоїди, барвник, мінеральні, пектинові та смолисті речовини.

Зверніть увагу на наші фітопрепарати з волошкою: ГЕЛЬМІН, ГЕПАХОЛ-3, ГЛОМЕРАН, ЗОРОСАН, ОКОЛІК, ПРОЗІР, ЦИСТАН... Квіти волошки використовуються в якості сировини для виготовлення препаратів проти набряків і хвороб нирок. Гарно лікують жовчний міхур. Наваром волошки можна швидко загоїти ранки і фурункули на шкірі. Поширена волошка в якості сировини для лікування хвороб очей. Волошку додають у консервацію, як приправу до м’яса. Насолоджуйтеся красою!  Використовуйте усе для свого здоров’я!

Замовляйте фітопрепарати за тел. 0986624406

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам